Doubovski heeft een duidelijk doel voor ogen met zijn website: `Ik wil dat studenten documenten met elkaar delen die nuttig zijn bij de voorbereiding op tentamens. Daar heeft iedereen profijt van.' Hiervoor is de wiki-structuur ideaal: `Iedereen kan vakken en documenten toevoegen, dus als de site eenmaal loopt wordt hij vanzelf uitgebreider,' vertelt de initiatiefnemer.
Tot voor kort hadden de meeste studieverenigingen van de UT een eigen tentamenbank, maar een aantal heeft zich inmiddels bij de `wiki' aangesloten. `Ongeveer vijf verenigingen linken nu door naar mijn site. Dat scheelt ze een hoop werk omdat studenten nu zelf alles kunnen bijwerken en op deze manier wordt de wiki steeds meer gebruikt.' Inmiddels trekt het platform zo'n honderd unieke bezoekers per dag.
Doubovski studeert binnenkort af, maar zijn site zal blijven bestaan. `De server waarop de samenvattingenwiki draait, blijft gewoon werken en bovendien kan de inhoud zo worden gekopieerd.' Hij denkt dat het concept ook voor andere universiteiten erg handig is, en gaat binnenkort contact opnemen met Delft en Eindhoven. `Misschien is er wel een 3TU-samenwerking mogelijk.'
De informaticastudent verwacht dat met het stijgende aantal gebruikers ook het aantal opgeslagen documenten zal toenemen. `Er worden vijftienhonderd vakken gegeven op de UT, dus er is nog een lange weg te gaan.' Doubovski denkt dat sommige docenten niet onverdeeld blij zullen zijn met het initiatief. `Wanneer er een goed archief is met oude tentamens kunnen zij geen oude opgaven meer gebruiken.'